Burs Başvurularımız sona erdi.

Dr. Mustafa Güveli
Dr. Mustafa Güveli 12 Ekim 2017 - Bu Makeleyi 3131 kişi okudu.

Vakfımızın 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Üniversite Öğrencileri İçin Burs Başvuruları bitti.

burs.dkv.com.tr adresinden yapılan başvurular vakfımızın ilgili birimi tarafından değerlendirilecek ve bütçemiz doğrultusunda imkanlar dahilinde öğrencilere bursları verilmeye çalışılacaktır. Öğrencilerimiz yine aynı sayfadan sonuçlarını takip edebileceklerdir.

İstenen evrakları tamamlayan öğrencilerin başvurları değerlendirilecektir. 

Doldurulan formda beyana güven esas olacaktır. Öğrencilerimizin kendileri ile alakalı doldurduğu bilgiler kendi köylerindeki bilirkişilerle de istişare edildikten sonra vakfın bütçesi ve ihtiyaç sahiperlinin de durumu gözönüne alınarak değerlendirmeler yapılmaktadır.

 

12 Eylül - 10 Ekim 2017 tarihleri arasında internet üzenden yapılan başvurular değerlendirildikten sona aylık 125 lira ve sekiz ay burs verilecek olan bir öğrencimiz bir yıllık bursu 1000 lira olacaktır. İlk burs taksidinin 3 Kasım 2017 Cuma günü öğrencilerin hesaplarına aktarılması planlanmaktadır. Sonraki ödemeler her ayın ilk cuması olması planlanıyor.

Buradan internet sitemizdeki burs başvurusu yazılımı konusunda yoğun temposu içinde ciddi fedakarlık gösteren Vakıf Gönüllümüz Sayın Yasin İlhan'a teşekkürü bir borç bilirim.

 

Dr Mustafa Güveli
DKV Yönetim Kurulu Başkanı
 

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır..
Herhangi bir yorum yapılmadı, ilk yorumlayan siz olun!