İlçemizin Başkan Adayları

Muzaffer Kişmiroğlu
Muzaffer Kişmiroğlu 06 Mart 2014 - Bu Makeleyi 1309 kişi okudu.

Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle her siyasi parti adaylarını netleştirmiştir. Vakıf olarak tüm adaylara başarılar diliyoruz. Netice itibarıyla her aday ilçemize hizmet için yarışmaktadır. Rekabetin arttığı yerde hizmetin kalitesinin de artacağı kuşkusuzdur.

Bizler için her aday kıymetlidir ve bizim insanımızdır. Gerek vakıf yönetimi ve gerekse vakıf kamu oyunda herhangi bir adayımıza mesafeli ya da yakın durmamız söz konusu olamaz. Bu bağlamda ortada dolaşan spekülatif haberlerle hiç bir ilgimiz ve desteğimiz yoktur. Biz vakıf yönetimi olarak kendimizi ancak seçilmiş başkanımıza destek vermekle yükümlü sayarız.

Vakfın siyasi faaliyette bulunamayacağı da aşikar iken bu tür haberlere itibar edilmemesini özellikle adaylardan ve yöremiz kamu oyundan istirham ediyoruz. Demokrasinin de gereği zaten budur. Tüm adaylarımıza başarılar diler , bu konuda müsterih olmalarını temin ederiz.

Keçiören belediye başkan adayı , merhum Süleyman Karaoğlu'nun kızı Fatma hanımın adaylığına memnuniyetimizi belirtir , ona da seçim döneminde başarılar dileriz.

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır..
Herhangi bir yorum yapılmadı, ilk yorumlayan siz olun!